Używamy plików cookie w celu usprawnienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza tego akceptację.
Polityka Prywatności   
AKCEPTUJĘ
Agencja ProWP - Strony Internetowe WordPress
  • Polski
  • English
739 490 134
Otrzymaj Ofertę

Profesjonalne Sklepy Internetowe

W ProWP zapewniamy profesjonalne, projektowanie sklepów internetowych Woocommerce opartych na CMS WordPress. Jako programiści e-commerce WordPress, zajmujemy się wszystkim, abyś mógł prowadzić sprzedaż online.

Odkryj zalety posiadania sklepu e-commerce na WordPress razem z nami, gwarantujemy, że stworzymy nowoczesny projekt sklepu internetowego, z którego będziesz zadowolony Ty i odwiedzający go klienci.

Projektanci sklepów internetowych

Indywidualny projekt dostosowany do potrzeb, wizji oraz stylu Twojej marki.
Opowiedz mi o swojej wizji

Zobacz czym cechuje się Sklep Internetowy dla Twojej firmy

 Stworzymy sklep internetowy abyś mógł sprzedawać produkty online! Z naszym zespołem ekspertów możemy stworzyć dla Ciebie idealną witrynę e-commerce, wykorzystując najpopularniejszą platformę WordPress & Woocommerce.

Sklep Responsywny

Sklepy są w pełni responsywne, dostosowane pod wygodę klienta, posiadają najnowsze trendy UX. Pomoże to wygenerować większą sprzedaż ze względu na ilość osób kupujących przez telefon.

Sklep WooCommerce

WooCommerce istnieje, aby uprościć zarządzanie Twoim sklepem internetowym. Jest niezwykle przyjazny dla użytkownika i oferuje dziesiątki przydatnych funkcji na wyciągnięcie ręki.

Dowolność Konfiguracji

Dzięki wtyczce WooCommerce możesz wprowadzać dowolne zmiany na stronie swojego sklepu internetowego w każdym momencie bez naliczania dodatkowych kosztów.

Stworzenie sklepu internetowego

Poszukujesz ekspertów do stworzenia sklepu internetowego? Nasza agencja oferuje profesjonalne usługi projektowania i wdrażenia sklepów internetowych dostosowanych do potrzeb każdego rodzaju biznesu.
  • Projektowanie sklepów online: Nasz kreatywny zespół projektantów dostosuje wygląd i funkcjonalność sklepu do Twojej marki i celów biznesowych.

  • Optymalizacja pod kątem SEO: Dbamy o to, aby Twój sklep był przyjazny dla wyszukiwarek, co pozwala na osiągnięcie wyższych pozycji w wynikach Google.

  • Responsywność: Tworzymy sklepy, które doskonale wyglądają i działają na różnych urządzeniach, od smartfonów po komputery.

  • Integracje z płatnościami i dostawcami: Twój sklep online będzie gotowy do przyjmowania płatności i obsług i dostaw

  • Prowadzenie sklepu internetowego: Nasza oferta uwzględnia również prowadzenie stworzonego sklepu.

Wsparcie, gdy tego potrzebujesz

Nasza agencja oferuje stałe wsparcie techniczne oraz usługi utrzymania, aby Twój sklep działał sprawnie. Wybierając e-commerce dla WordPress, musisz mieć pewność, że jest w 100% bezpieczny i zdrowy. Nasz zespół ekspertów jest pod ręką, aby zapewnić kompleksowe rozwiązania e-commerce WordPress i wsparcie, kiedy tego będziesz potrzebować. Od drobnych błędów i usterek technicznych po awarie lub nowe zmiany.

Woocommerce na WordPress

WooCommerce została stworzona, aby uprościć zarządzanie Twoim sklepem internetowym. Jest niezwykle przyjazny dla użytkownika i oferuje dziesiątki przydatnych funkcji na wyciągnięcie ręki. Jeśli masz zamiar otworzyć własny sklep internetowy lub po prostu chcesz zaktualizować istniejącą witrynę, jesteśmy pewni, że wszystkie funkcje WooCommerce będą dla Ciebie niezwykle pomocne.

Zalety WooCommerce

1. Opcje dostosowywania
Możesz wprowadzać zmiany na stronie swojego sklepu w dowolnym momencie bez dodatkowych kosztów, dzięki WooCommerce. Możesz dostosować wszystko samodzielnie lub wybrać z szerokiej gamy stylowych, funkcjonalnych motywów.
2. Zintegrowane bramki płatnicze
Sprawny proces płatności to podstawa każdego sklepu. Dzięki WooCommerce możesz dać swoim klientom możliwość wyboru spośród kilku platform, takich jak Stripe, PayPal, karty debetowe lub kredytowe, przelew bankowy, a nawet płatność przy odbiorze.
3. Wbudowana analityka
Nawet jeśli nie masz doświadczenia w śledzeniu wdrażania, WooCommerce ma wbudowane narzędzie do analizy danych, które zapewni Ci lepszy wgląd w rozwijającą się firmę.
4. Różne opcje wysyłki
WooCommerce umożliwia oferowanie różnych opcji wysyłki dla zamówień klientów, takich jak odbiór z pobliskich sklepów, dostawa lokalna lub wysyłka międzynarodowa. Możesz nawet ograniczyć opcje wysyłki według własnego uznania.
5. Automatyczne obliczanie podatku
WooCommerce ułatwia każdemu obliczanie podatków dla swoich sklepów internetowych. Wszystko, co musisz zrobić, to skonfigurować ustawienia, aby automatycznie obliczać podatki od każdego zamówienia. W ten sposób podatkowe kalkulacje będą odbywały się automatycznie.
6. Zarządzanie zamówieniami i zapasami
Wbudowany system zarządzania zamówieniami WooCommerce pozwala właścicielom sklepów obsługiwać i śledzić wszystko w ich dostawach. Dodatkowo możesz nadzorować cały proces zamówienia, od śledzenia zamówień po ich wysyłkę.

Cennik Sklepów Ecommerce
jest dostosowany pod różnych klientów

Po wypełnieniu formularza otrzymasz naszą ofertę na sklep internetowy wraz ze szczegółami oraz kwotami za nakład prac.
Stworzenie Zadowalającego Projektu Sklepu
Konfiguracja WordPress + WooCommerce
Kompleksowe wdrożenie Projektu
Zaawansowana Optymalizacja
Zadzwoń do nas
Umów Spotkanie
Wypełnij formularz aby otrzymać ofertę.
Sklep Internetowy
logo png
Pomagamy rozwiązywać zaistniałe problemy na stronach, uskuteczniamy ich optymalizację, pozycjonowanie jak i pomagamy we wdrażaniu własnych pomysłów na stronę lub sklep internetowy oparty o WordPress.
Kontakt

Influe spółka z o. o
NIP: 8212668824

Zapytanie
Copyright © 2024 PROWP Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka Prywatności
crossmenu