Używamy plików cookie w celu usprawnienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza tego akceptację.
Polityka Prywatności   
AKCEPTUJĘ
Agencja ProWP - Strony Internetowe WordPress
  • Polski
  • English
739 490 134
Formularz
Tworzenie strony / sklepu internetowego - Jak wygląda współpraca?

Współpraca z ProWP

Sprawdź jak wygląda schemat współpracy między ProWP a naszym klientem. Kilka założeń z góry na pewno pomoże w prosty sposób przedstawić obraz tego jak będzie przebiegać współpraca przy tworzeniu nowego projektu strony lub sklepu www.
Krok 1
Strona Główna - PROWP

Wstępna Oferta z omówieniem szczegółów pod Zestawienie

Na początek przesyłamy na maila lub omawiamy na konsultacji online wstępną ofertę na podstawie której klient może określić swoje potrzeby, zapoznać się z naszym cennikiem oraz określić kluczowe dotyczące stworzenia nowej strony lub sklepu internetowego.
Krok 2
Strona Główna - PROWP

Przesłanie wyceny / zestawienia

Otrzymasz dostosowaną ofertę na podstawie przedstawionych potrzeb, upodobanych projektów oraz dodatkowych funkcjonalności.
Krok 3
Strona Główna - PROWP

Podpisanie Umowy

Po omówieniu szczegółowych informacji z Klientem dotyczących wymagań dot. strony internetowej, przystępujemy do jej wyceny i sporządzenia umowy na na współpracę. Umowa na wykonanie strony internetowej zawierać będzie zakres omówionych działań z Klientem i terminów ich wykonania. 

Przebieg współpracy z ProWP

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, zawsze staramy się podpowiedzieć klientowi w jakim kierunku warto pójść tworząc stronę internetową dla swojego biznesu, biorąc pod uwagę rodzaj prowadzonej działalności. Nasze strony są świetnie zoptymalizowane oraz spełniają to na czym zależy nam najbardziej - wykonują zamierzoną przez klienta pracę. Wprowadzane funkcjonalności działają prawidłowo i nie ma potrzeby myśleć o tym czy strona się "nie rozjeżdża" albo czy coś się "nie wywala" w kodzie. Dzięki temu klient może bezpiecznie i z ufnością zapraszać na nią swoich klientów lub korzystać z niej jako narzędzie biznesowe.
Krok 4
Strona Główna - PROWP

Wykonanie projektu strony internetowej

Po otrzymaniu materiałów od Klienta przystępujemy do prac nad projektem strony internetowej. Pierwszym etapem jest stworzenie projektu graficznego głównej strony internetowej i jej zakładek / podstron. Po wstępnej akceptacji projektu graficznego, przechodzimy wdrożenia projektu strony internetowej.
Krok 5
Strona Główna - PROWP
Wdrożenie projektu i dostarczenie dla klienta
Wykonaną stronę internetową umieszczamy na wskazanym przez Klienta hostingu i podpinamy pod wskazaną domenę. Strona internetowa przechodzi jeszcze szereg testów technicznych, za nim udostępnimy ją w internecie.
logo png
Pomagamy rozwiązywać zaistniałe problemy na stronach, uskuteczniamy ich optymalizację, pozycjonowanie jak i pomagamy we wdrażaniu własnych pomysłów na stronę lub sklep internetowy oparty o WordPress.
Kontakt

Influe spółka z o. o
NIP: 8212668824

Warszawa
Zapytanie
Copyright © 2024 PROWP Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka Prywatności
crossmenu